Powrót do przegądu aktualności

Zmiany opłat za korzystanie ze stacji ładowania samochodów elektrycznych

30-12-2022

Począwszy od dnia 1.01.2023 rozpoczynamy pobieranie opłat za korzystanie ze stacji ładowania samochodów elektrycznych na naszych parkingach, na których ładowarki należą do Interparking.

Zmiana dotyczy stacji już dostępnych na parkingach: Interparking Narodowe Forum Muzyki, Interparking Balice, Interparking Poznań Plac Wolności, Interparking Port Lotniczy Gdańsk (P1, P3, P6). Od nowego roku wraz z instalacją kolejnych stacji ładowania na kolejnych parkingach usługa na nich również będzie odpłatna.

Ładowanie samochodów na parkingach Interparking będzie odbywać się poprzez aplikację EloCity dostępną do pobrania w App Store lub Google Play. Reklamacje, płatności, rozliczenia,  faktury, całościowa obsługa będą przeprowadzane przez EloCity.

Wszelkie informacje techniczne dostępne są pod numerem EloCity: +48 22 290 79 92
Oraz pod mailem:
support@elo.city

Cena obowiązująca od 1.01.2023 to 1,5zł brutto za kWh. Cena dotychczasowa wynosiła 0 zł.
Jeśli klient będzie ładował pojazd w trakcie zmiany cennika to do końca sesji ładowania klienta obowiązywać będzie stara stawka (w chwili obecnej 0zł).
Zachęcamy do każdorazowego sprawdzania cen na naszych stacjach ładowania poprzez aplikację EloCity, gdyż mogą ulec one zmianie.

 

Zapraszamy do przyjaznej i łatwej rezerwacji parkingów poprzez stronę www.interparking.pl.
Dzięki wcześniejszemu wykupieniu rezerwacji masz pewność, że Twoje miejsce będzie na Ciebie czekało w najbardziej korzystnej cenie. Rezerwując online, oszczędzasz swój czas i pieniądze.