B2B

Nowoczesne systemy parkingowe – skorzystaj z naszego doświadczenia

Jako Grupa Interparking mamy ogromne doświadczenie w uruchamianiu i obsłudze parkingów.

Każdego dnia ze stworzonych przez nas miejsc parkingowych korzystają kierowcy z całej Europy. Nasze parkingi są dobrze znane m.in. pasażerom korzystającym z portów lotniczych. Na bazie zgromadzonej przez lata działalności praktyki zdecydowaliśmy się udostępniać inwestorom innowacyjne urządzenia i systemy parkingowe.

Współcześnie coraz więcej parkingów to obiekty, których właściciele wykorzystują nowoczesne systemy parkingowe. Prawidłowo dobrany system pozwala zautomatyzować obsługę kierowców. Z naszego bogatego doświadczenia wynika, że najlepiej sprawdzają się:

  • szlabany, za pomocą których można kontrolować zarówno wjeżdżające, jak i wyjeżdżające z parkingu samochody,
  • terminale wjazdowe,
  • kasy automatyczne.

Połączenie powyższych rozwiązań z centralnym systemem pozwala uzyskać jeszcze lepsze efekty. Systemy zarządzenia parkingami umożliwiają szybką obsługę kierowców i jednocześnie obniżają koszty związane z utrzymaniem parkingu. Jeżeli urządzenia parkingowe będą serwisowane systematycznie, mogą służyć niezawodnie przez wiele lat.

Zarządzaj parkingiem w nowoczesny sposób

Rozwój technologiczny sprawia, że zmieniają się nasze przyzwyczajenia zakupowe. Współczesne systemy parkingowe są projektowane także z myślą o bezgotówkowej obsłudze kierowców. Gdy urządzenia są zintegrowane z systemem centralnym, operator parkingowy może zaproponować swoim Klientom rezerwację miejsc online. To doskonała alternatywa lub uzupełnienie dla dobrze znanych już kas automatycznych.

Dzięki wieloletniej obecności na rynku doskonale orientujemy się w aktualnych trendach, gdy mowa o systemach zarządzenia parkingami. Kontrahentom proponujemy nowoczesne urządzenia parkingowe, dzięki którym zarządzanie posiadanymi miejscami parkingowymi będzie jeszcze łatwiejsze niż dotychczas.

Klientom zainteresowanym skorzystaniem z naszej oferty gwarantujemy pełne wsparcie na każdym etapie wyboru urządzeń i systemów parkingowych. Jako operator parkingowy mamy specjalistyczną wiedzę – wiemy, jakie rozwiązania sprawdzą się w przypadku niewielkich parkingów, a jakie tam, gdzie miejsc parkingowych są setki lub tysiące.

Dzierżawa oraz najem parkingu

Usługa zarządzania parkingami oraz wyposażenie parkingów w urządzenia i systemy parkingowe to nie cała nasza oferta – proponujemy także dzierżawę i najem parkingu. Z roku na rok oferujemy kierowcom nowe miejsca parkingowe w różnych europejskich miastach. Jest to możliwe dzięki współpracy z innymi podmiotami, np.: lotniskami, galeriami handlowymi i zakładami opieki medycznej.

Zapraszamy do kontaktu wszystkich właścicieli gruntów, którzy chcą z nami współpracować. Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania dotyczące udostępniania przez nas miejsc parkingowych Klientom indywidualnym. Dzięki zaufaniu, jakim obdarzyli nas Kontrahenci oraz Klienci, możemy się nieustannie rozwijać i oferować nowoczesne rozwiązania. O nich również chętnie porozmawiamy.