Powrót do przegądu aktualności

Nowy parking P7 przy Porcie Lotniczym Gdańsk

21-04-2022

Nowy, najtańszy w Polsce parking na gdańskim lotnisku!

Już dziś zapraszamy kierowców do pozostawiania aut na nowym parkingu P7-Najtańszy. Zapłacicie za pierwszy tydzień tylko 35 złotych.

Parking P7-Najtańszy został uruchomiony kilkaset metrów od terminalu pasażerskiego gdańskiego lotniska. Przejście z niego do hali odlotów i przylotów nie trwa dłużej niż 10 minut. Na P7 może już teraz parkować 460 aut, a docelowo będzie ich mogło być aż 900.  

Otwarcie kolejnego, siódmego już parkingu wokół lotniska to efekt owocnej i rozwijającej się wciąż współpracy Portu Lotniczego Gdańsk im. Lecha Wałęsy i Interparking, operatora parkingów.

P7-Najtańszy jest przeznaczony do postoju długoterminowego, szczególnie dla tych podróżnych, którzy wylatują z Gdańska na dłużej, na wakacje lub wyjazdy służbowe.  

Wyjątkowo korzystnie prezentują się ceny za parkowanie. Stawka za 7-dniowy pobyt na parkingu to zaledwie 35 złotych, zaś za 14 dni postój kosztuje 77 złotych. Klient, który zaplanuje jeszcze dłuższe pozostawienie swojego samochodu na parkingu P7, zapłaci jedynie 6 złotych za każdą kolejną dobę.

Zapraszamy do przyjaznej i łatwej rezerwacji wszystkich lotniskowych parkingów oraz zapłaty on-line poprzez stronę www.airport.gdansk.pl.

W najbliższych miesiącach Port Lotniczy Gdańsk oraz Interparking poszerzą ofertę parkingów o kolejne miejsca i usługi. Z myślą o wygodzie parkujących zmieniać się będzie także sposób oznakowania dojazdów do parkingów oraz samych miejsc postojowych.

Interparking jest operatorem na lotnisku w Gdańsku od 2001 roku. Firma działa w 9 europejskich krajach obsługując ponad 800 parkingów o łącznej pojemności ponad 340 tysięcy miejsc postojowych.