Powrót do przegądu aktualności

Parking P3

27-04-2018
W dniu 27 kwietnia 2018 roku Port Lotniczy Gdańsk im. Lecha Wałęsy we współpracy z operatorem - Interparking Polska, otwiera nowy parking dla pasażerów, przeznaczony do parkowania krótkoterminowego. Cena postoju na parkingu P3 rozpoczyna się od 4 złotych za godzinę. Przewidziana jest również stała cena za parkowanie w przedziale od 5 do 23 godzin. Postój w tych godzinach wyniesie jedyne 34 złote. Docenianym przez wiele osób udogodnieniem jest możliwość rezerwacji oraz zapłaty on-line poprzez stronę- www.airport.gdansk.pl

Od momentu wprowadzenia rezerwacji on-line na początku 2016 roku z tej możliwości skorzystało do tej pory prawie 30 000 osób. Z myślą o wygodzie parkujących zmieniał się także sposób oznakowania dojazdów do parkingów lotniskowych oraz oznakowanie na samych parkingach.

O Port Lotniczy Gdańsk im. Lecha Wałęsy. Gdańskie lotnisko pod względem ilości obsługiwanych pasażerów jest drugim, największym regionalnym portem lotniczym w Polsce. Dzięki rozwojowi ruchu lotniczego oraz ciągłej rozbudowie infrastruktury lotniskowej, Port Lotniczy Gdańsk należy do najnowocześniejszych i najdynamiczniej rozwijających się lotnisk regionalnych w Europie.

O Interparking Polska – operator i inwestor działający w branży parkingowej od 60 lat. Grupa Interparking ma siedzibę w Brukseli, działa w 9 europejskich krajach. Operatorem parkingów gdańskiego lotniska jest od 2001 roku.