Powrót do przegądu aktualności

Parkuj najtaniej w samym sercu Warszawy!

18-06-2018

Od (18.06.2018) w budynku CEDET znajdującym się przy ulicy Kruczej 50 w Warszawie, Interparking Polska, otwiera nowy parking podziemny z wyjątkowo korzystnymi cenami. Za godzinę parkowania każdy klient zapłaci jedyne 3 złote.

Spotkanie biznesowe w centrum? Wycieczka do Muzeum Narodowego? Czas goni, a Ty jeździsz i szukasz miejsca? To już przeszłość! Kieruj się na nasz parking! Dla naszych sąsiadów- mieszkańców pobliskich budynków, przygotowaliśmy specjalną ofertę abonamentów nocnych. Szczegóły sprawdź na naszej stronie. Wjazd na teren parkingu znajduje się od ulicy Kruczej, na tyłach budynku.

O CEDET Unikatowy projekt odrestaurowania i rozbudowy zabytkowego budynku zbudowanego w latach 1948-52 w samym sercu powojennej stolicy. Gmach CEDET łączący funkcje handlowe z najwyższej klasy biurami, składa się z dwóch części – starannie zrewitalizowanego dawnego domu handlowego i całkowicie nowego budynku u zbiegu ul. Brackiej i Kruczej. Całość inwestycji została dokonana przez firmę Immobel

Operator i inwestor działający w branży parkingowej od 60 lat. Grupa Interparking ma siedzibę w Brukseli, działa w 9 europejskich krajach obsługując ponad 800 parkingów o łącznej pojemności ponad 370 000 miejsc parkingowych.