Press room

W dniu 8 stycznia 2016, Port Lotniczy Gdańsk im. Lecha Wałęsy we współpracy z zarządcą parkingu, firmą Interparking Polska Sp. z o.o, uruchamia system do rezerwacji miejsc postojowych na oficjalnym parkingu lotniska. W całej Europie systemy te są bardzo popularnym narzędziem rezerwacyjnym, w Polsce natomiast dostępne są jedynie na kilku lotniskach.

Głównym celem wprowadzenia rezerwacji internetowych jest poprawa komfortu obsługi Pasażerów przed zaplanowaną podróżą. System pozwoli na sprawną rezerwację oraz natychmiastowe opłacenie miejsca postojowego poprzez prosty system rezerwacyjny na stronie Portu Lotniczego. W dniach od 8 stycznia do 29 lutego 2016, wszyscy Klienci korzystający z nowego narzędzia, zyskają 10% zniżki na parkingach krótko- i długookresowych przy rezerwacji dowolnego terminu parkowania.

Zapraszamy do rezerwacji parkingu za pomocą formularza rezerwacji z 10% rabatem na oficjalnej stronie Portu Lotniczego Gdańsk im. Lecha Wałęsy – www.airport.gdansk.pl ! Czas promocji od 08.01-29.02.2015.