Powrót do przegądu aktualności

Zmiana cen w Porcie Lotniczym Gdańsk

01-12-2018

Zmiany na parkingach!

 

Od 1 grudnia zmiana cenników.

W dniu 1  grudnia 2018 roku Port Lotniczy Gdańsk im. Lecha Wałęsy we współpracy z operatorem - Interparking Polska, przygotował szereg zmian w cennikach poszczególnych parkingów.

Dla wszystkich pasażerów oraz odwiedzających lotnisko, przygotowaliśmy specjalną ofertę cenową. Od dziś opłaty za krótki postój mogą być niższe. Każda osoba, która przywozi lub odbiera kogoś z lotniska, zamiast strefy Kiss&Fly może wybrać parking krótkoterminowy i zdecydowanie obniżyć koszty parkowania. Za 20 minutowy postój na parkingu P1 każdy nasz klient zapłaci 4 złote. Podobną cenę za krótkoterminowe parkowanie można uzyskać na parkingu P3. Dla porównania, taki sam czas parkowania w strefie Kiss&Fly to wydatek 20 złotych.

Dłuższa podróż i tanie parkowanie? Żaden problem! Dla wszystkich osób, które planują dłuższy postój na parkingu, przygotowaliśmy specjalną ofertę cenową. Na parkingu P6- Najtańszy oddalonym 300 metrów od terminala za 7 dniowe parkowanie klient zapłaci jedynie 39 złotych. Dla porównania, koszty postoju na parkingach długoterminowych P4 i P5 na taki sam czas to 79 złotych.  

Planując podróż jednodniową, najbardziej opłacalną opcją będzie pozostawienie samochodu na parkingach długoterminowych P4 i P5- 1 dzień to 20 złotych.

Pełna informacja o cennikach znajduje się na stronie Portu. Dostępność miejsca parkingowego gwarantuje rezerwacja i zapłata on-line, której dokonać można również na stronie Portu. Dodatkowym atutem tego rozwiązania jest możliwość zapłacenia za parking on-line. Zapraszamy do odwiedzenia  www.airport.gdansk.pl.

 

O Port Lotniczy Gdańsk im. Lecha Wałęsy:

Gdańskie lotnisko pod względem ilości obsługiwanych pasażerów jest drugim, największym regionalnym portem lotniczym w Polsce. Dzięki rozwojowi ruchu lotniczego oraz  ciągłej rozbudowie infrastruktury lotniskowej, Port Lotniczy Gdańsk należy do najnowocześniejszych i najdynamiczniej rozwijających się lotnisk regionalnych w Europie.

O Interparking Polska:

Operator i inwestor działający w branży parkingowej od 60 lat. Grupa Interparking ma siedzibę w Brukseli, działa w 9 europejskich krajach obsługując ponad 780 parkingów o łącznej pojemności ponad 350 000 miejsc parkingowych. Operatorem parkingów gdańskiego lotniska jest od 2001 roku.