Powrót do przegądu aktualności

Premium

21-06-2018
Od dziś (21.06.2018) w Porcie Lotniczym Gdańsk im. Lecha Wałęsy, operator - Interparking Polska, otwiera nowy parking Premium. Parking wydzielony został z części parkingu krótkoterminowego P1. Przeznaczony jest dla osób oczekujących jeszcze wyższego standardu usług parkingowych. Strefa Premium gwarantuje Państwu szersze miejsce zlokalizowane bezpośrednio przed wejściem na teren terminala, w bezpośrednim sąsiedztwie Biura Obsługi Parkingu. Docenianym przez wiele osób udogodnieniem jest możliwość rezerwacji oraz zapłaty on-line poprzez stronę- www.airport.gdansk.pl

Od momentu wprowadzenia rezerwacji on-line na początku 2016 roku z tej możliwości skorzystało do tej pory prawie 30 000 osób. Z myślą o wygodzie parkujących zmieniał się także sposób oznakowania dojazdów do parkingów lotniskowych oraz oznakowanie na samych parkingach.

O Port Lotniczy Gdańsk im. Lecha Wałęsy. Gdańskie lotnisko pod względem ilości obsługiwanych pasażerów jest drugim, największym regionalnym portem lotniczym w Polsce. Dzięki rozwojowi ruchu lotniczego oraz ciągłej rozbudowie infrastruktury lotniskowej, Port Lotniczy Gdańsk należy do najnowocześniejszych i najdynamiczniej rozwijających się lotnisk regionalnych w Europie.

O Interparking Polska Operator i inwestor działający w branży parkingowej od 60 lat. Grupa Interparking ma siedzibę w Brukseli, działa w 9 europejskich krajach obsługując ponad 800 parkingów o łącznej pojemności ponad 370 000 miejsc parkingowych. Operatorem parkingów gdańskiego lotniska jest od 2001 roku.