B2B

Systemy i urządzenia parkingowe- zarządzanie i obsługa parkingów.


Grupa Interparking to ponad sześćdziesięcioletnie doświadczenie w obsłudze systemów parkingowych w 9 krajach europejskich. Łącznie obsługujemy ponad 780 parkingów i liczbą przeszło 350 000 miejsc postojowych. Ciągłe doskonalenie jakości naszych usług, poparte dążeniem do zapewnienia innowacyjnych rozwiązań i ochroną środowiska, plasuje Grupę w czołówce branży operatorów.
Interparking Polska to więcej niż 14 500 miejsc w 20 obiektach na terenie 10 polskich miast. Na bieżąco rozwijamy naszą działalność dążąc do zapewnienia najwyższej jakości usług i dostarczając najbardziej nowoczesne technologie dopasowane do zmieniających się potrzeb klientów.
Interparking Polska oferuje inwestorom systemy i urządzenia parkingowe oraz usługi zarządzania parkingami. Nasza oferta obejmuje także modele dzierżawy i najmu z wyposażeniem obiektów w odpowiednie urządzenia parkingowe. Wprowadzamy najlepsze systemy zarządzania parkingami, aby ich obsługa była jak najbardziej efektywna i przyjazna klientom. Jesteśmy otwarci na współpracę z jednostkami samorządowymi, chętnie angażujemy się w konsultacje społeczne dotyczące wszelkich aspektów parkowania w miastach

Dzierżawa i najem parkingu.


Bieżący rozwój możliwy jest dzięki długoterminowym inwestycjom, zarówno w pozyskiwanie nowych gruntów, jak i rozwijaniu współpracy z właścicielami galerii handlowych, powierzchni biurowych, zakładów opieki medycznej i obiektów użyteczności publicznej. Aby zachować elastyczność i konkurencyjność oferty, proponujemy wiele rozwiązań współpracy z potencjalnymi klientami. Wychodząc naprzeciw zmieniającym się wymaganiom, na bieżąco modyfikujemy naszą ofertę i wprowadzamy innowacyjne rozwiązania mające na celu ułatwienie korzystania z naszych obiektów. W 2018 planowane jest wprowadzenie programu lojalnościowego oraz rozszerzenie oferty rezerwacji online na inne- poza lotniskowe- obiekty.
Jeśli jesteś zainteresowany nawiązaniem współpracy biznesowej w zakresie dzierżawy lub najmu parkingu, skontaktuj się z nami. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania i razem opracujemy najlepsze rozwiązania dla Twoich potrzeb.